Ju jeni vizitori 4676855

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira apartament 2+1
 • IMG_20160527_162738
  Full Screen
  • IMG_20160527_162738%1/5
  • IMG_20160527_162640%2/5
  • IMG_20160527_162905%3/5
  • IMG_20160527_162655%4/5
  • IMG_20160527_162822%5/5
  1/5
  IMG_20160527_162738
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 523
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Tek Pallatet "Agimi"
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne zonen e ish bllokut dhe eshte pozicionuar ne rrugen kryesore. Ka nje organizim te brendshem prej 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 hapsire gatimi te vecuar, 1 tualet dhe 1 ballkon me pamje nga rruga e unazes. Me siperfaqje te brendshme prej 100 m2 krijone mundesin per tu shfrytezuar per aktivitete te ndryshme duke filluar qe nga banimi, zyra, klinika te ndryshme etj.
  Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 100.00 m²
   • planimetria 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enio Zylfo
  Telefone: +355694050024
  email: enio.zylfo@c21.botaniku.al / enio.zylfo@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta