Ju jeni vizitori 4135722

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 1+ 1 ish klubi " Partizani"
 • 20160512_184115
  Full Screen
  • 20160512_184115%1/6
  • 20160512_184202%2/6
  • 20160512_184234%3/6
  • 20160512_184322%4/6
  • 20160512_184134%5/6
  • 20160512_184148%6/6
  1/6
  20160512_184115
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 191
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Adresa: rr frosina plaku
  • Zona e brendshme: 47 m²
  • Mbulim zone: 47 m²
   • per shitje 36 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament i mobiluar ne gjendje shume te mire ne nje zone mjaft te preferuar. Perbehet nga korridori, 1 dhome e madhe gjumi, kuzhina dhe 1 banje. Ndodhet ne katin e 5. Per me shume informacione ose per nje vizite te mundshme jeni te mirepritur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 47.00 m²
   • Zone interneti 47.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %