Ju jeni vizitori 4573549

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Njesi tek Don Bosco
Ekskluzive
 • pamje nga rruga kryesore lsi
  Full Screen
  • pamje nga rruga kryesore lsi%1/5
  • LSI 2%2/5
  • LSI 1%3/5
  • LSI 3%4/5
  • 163 google map%5/5
  1/5
  pamje nga rruga kryesore lsi
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 122
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Don Bosko
  • zone: - - -
  • Adresa: Don Bosco
  • Zona e brendshme: 163 m²
  • Mbulim zone: 163 m²
   • per shitje 295 000 €
 • Detajet e prones

  Njesi me akses shume te mire me rrugen ne Lagjen Don Bosco.
  Prona eshte pjese e nje kompleksi shume katesh te ndertuar se fundmi. Zona e Don Boscos eshte nje nga zonat me dendesi me te larte ne Tirane.
  Ne kete zone jane te vendosura shume Institucione sherbimi, institucione financiare, Rrjete supermarketesh sherbimesh shendetesore, etj.
  Prona ka komunikim me rrugen dhe me anene e brendeshme te kompleksit .
  ndertesa ka nje lartesi afro 5 m.
  Mund te shfrytesohet si hapsire Retail, per Sherbime etj.
  Na telefononi per nje vizite ne Prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
  • Perreth
   • farmaci
  • Siperfaqet
   • planimetria 163.00 m²
   • Zone interneti 163.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Xhovalin Tarazhi
  Telefone: +355672403900
  email: xhovalintarazhi@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %