Ju jeni vizitori 4678110

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 , Ali Demi orientim J-L
 • 13351200_614150955402467_1679999212_o
  Full Screen
  • 13351200_614150955402467_1679999212_o%1/8
  • 13318750_614151002069129_1669637876_n%2/8
  • 13318808_614150908735805_1192657282_n%3/8
  • 13323928_614150968735799_244067884_o%4/8
  • 13285742_614151538735742_1271324382_n%5/8
  • http://media.egorealestate-cdn.com/TEMPORARY/640x480/41ebcc33-eb06-4cd7-b2a9-a89a27ba443013334699_614150985402464_1777250968_o%6/8
  • 13324060_614151032069126_1594504330_o%7/8
  • 13340403_614151022069127_1238180306_o%8/8
  1/8
  13351200_614150955402467_1679999212_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 386
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Ali Demi
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga Shyqyri Ishmi
  • Zona e brendshme: 81 m²
   • per shitje 58 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament i organizuar ne dy dhoma gjumi dhe nje dhome ndenjeje. Pjesa e guzhines eshte disi e vecuar. Apartamenti ka orientim jug lindje. Duke mundesuar ne kete menyre drite ne ambjente ne pjeset me kryesore te dites. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues,taraaca eshte e rikonstruktuar ashtu edhe ambjentet e brendshme te apartamentit.
  Na kontaktoni per cdo interesim!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 81.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enela Bregu
  Telefone: 00355699869958
  email: enela.bregu@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %