Ju jeni vizitori 4695412

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient per shitje/qira
 • DSC_7764.JPG
  Full Screen
  • DSC_7764.JPG%1/9
  • DSC_7872.JPG%2/9
  • DSC_7763.JPG%3/9
  • DSC_7762.JPG%4/9
  • DSC_7765.JPG%5/9
  • DSC_7766.JPG%6/9
  • DSC_7772.JPG%7/9
  • DSC_7767.JPG%8/9
  • DSC_7770.JPG%9/9
  1/9
  DSC_7764.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 8
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. e Elbasanit
  • Zona e brendshme: 98,50 m²
  • Mbulim zone: 98,50 m²
  • Zone toke: 98,50 m²
   • per shitje 345 000 €
   • Per qira  1 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet ambient komercial per shitje ose qira me siperfaqe 98.5 m2 ne Rr, Budi.
  Ambienti ka akses ne rrugen kryesore ne nje nga zonat me te kerkuara te qytetit dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi.
  Jepet per qira 1000 Euro/muaj ose per shitje 3500 euro/m2
  Per informacion te metejshem ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Verande
  • Siperfaqet
   • planimetria 98.50 m²
   • Zone toke 98.50 m²
   • Zone interneti 98.50 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edison Renja
  Telefone: +355697076126
  email: e.renja@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %