Ju jeni vizitori 4673308

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 me qira
 • 20160509_163937
  Full Screen
  • 20160509_163937%1/6
  • 20160509_164046%2/6
  • 20160509_164629%3/6
  • 20160509_164641%4/6
  • 20160509_164137%5/6
  • 20160509_164117%6/6
  1/6
  20160509_163937
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 13
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Ali Demi
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Ali Demi
  • Zona e brendshme: 90 m²
  • Mbulim zone: 90 m²
   • per shitje 93 000 €
   • Per qira  300 €
 • Detajet e prones

  Apartament me qira 2+1 me siperfaqe 90 m2 i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 tualete, 1 ballkon.
  Te gjitha dhomat jane te shtruara me parket.
  Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri dhe te pabanuar me perpara.
  Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Malvina Kajo
  Telefone: +355697076125
  email: m.kajo@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %