Ju jeni vizitori 4675252

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira ambient per showroom ne Autostraden Durres-Tirane.
 • DSC_7704.JPG
  Full Screen
  • DSC_7704.JPG%1/7
  • DSC_7698.JPG%2/7
  • DSC_7700.JPG%3/7
  • DSC_7699.JPG%4/7
  • DSC_7702.JPG%5/7
  • DSC_7701.JPG%6/7
  • DSC_7703.JPG%7/7
  1/7
  DSC_7704.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 15
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Vora
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 300 m²
  • Mbulim zone: 300 m²
  • Zone toke: 1.800 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • Per qira  2 500 €
 • Detajet e prones

  Ambient per showroom ne autostraden Durres-Tirane per qira. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese dy kateshe, i shfrytezueshem per cdo lloj biznes i cili kerkon te reklamoje produktet e tij. Eshte i paisur me zyra dhe ofron mundesi shfrytezimi te nje magazine qe ndodhet pas nderteses. Ambienti ndodhet buze autostrades. Per me shume informacion na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • autostrade
   • Transport publik
   • Aeroport
   • Prone rurale
   • Stacion gazi
   • zona jeshile
   • Pamje nga fshati
  • Siperfaqet
   • planimetria 300.00 m²
   • Zone toke 1800.00 m²
   • Zone interneti 300.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Altin Bacellari
  Telefone: 0694004126
  email: a.bacellari@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta