Ju jeni vizitori 4589297

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ambient per zyre ne Bllok
 • 20160601_113516
  Full Screen
  • 20160601_113516%1/8
  • 20160601_113527%2/8
  • 20160601_113327%3/8
  • 20160601_113347%4/8
  • 20160601_113312%5/8
  • 20160601_113458%6/8
  • 20160601_113318%7/8
  • 20160601_113603%8/8
  1/8
  20160601_113516
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 216
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Libri universitar
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Perlat Rexhepi"
  • Zona e brendshme: 70 m²
  • Mbulim zone: 74 m²
   • per shitje 83 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet per zyra por edhe mundesi banimi,nje hyrje ne nje zone shume te preferuar, e cila pozicionohet ne zonen e ish bllokut. Ambienti eshte i mobiluar dhe me dokumentacion te rregullt. Cmimi okazion. Jeni te mirepritur ne zyren tone per ndonje vizite ose me shume informacione.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 74.00 m²
   • Zone interneti 70.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %