Ju jeni vizitori 4640270

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera ose shitet apartament
 • 20160602_125316
  Full Screen
  • 20160602_125316%1/7
  • 20160602_125352%2/7
  • 20160602_125402%3/7
  • 20160602_125501%4/7
  • 20160602_125441%5/7
  • 20160602_125607%6/7
  • 20160602_125559%7/7
  1/7
  20160602_125316
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 217
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Tirana e Re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Kosovareve
  • Zona e brendshme: 94 m²
  • Mbulim zone: 94 m²
   • per shitje 118 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera ose shitet apartament afer liqenit ne rrugen e kosovareve. Zona eshte mjaft e mire dhe e qete. Pamje clodhese dhe ambientet e brendshme jane ne gjendje shume te mire. Hyrja ka drejtim jug/lindje. Per me shume informacione ose per nje vizite jeni te lutur te na kontaktoni ne zyren tone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 94.00 m²
   • Zone interneti 94.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %