Ju jeni vizitori 4638562

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Nderrtese per Shitje/ Qira
 • ap3
  Full Screen
  • ap3%1/10
  • ap10%2/10
  • ap1%3/10
  • ap5%4/10
  • ap4%5/10
  • ap6%6/10
  • ap7%7/10
  • ap8%8/10
  • ap12%9/10
  • ap11%10/10
  1/10
  ap3
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 551
  • Tipi i prones: Ndertese
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qyteti Studenti
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Budi
   • Per qira  5 200 €
 • Detajet e prones

  Prane rruges se Elbasanit ndodhet nje ndertese e organizuar ne 5 kate
  Kati përdhe 223.9 m2, kati i parë 235.3 m2, kati i dytë 235.3 m2, kati i tretë 235.3 m2 si edhe papafingo 205.3 m2 + 30m2 verandë
  Cdo kat i nderteses mund te jepet vecmas me qira.
  Prona ndodhet ne nje nga zonat e qendres, shume te preferuara persa i perket anes rezidenciale te kryeqytetit.
  Nga ana konstruktive kjo ndertese eshte e nje cilesie te larte, e gjithe pjesa e jashtme eshte ne fasade alucobond dhe xham.
  Per nje vizite ne prone, na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Nuk ka te reja te mundshme
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerina Sefa
  Telefone: 0694004131
  email: b.sefa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta