Ju jeni vizitori 4697329

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Servis ne shitje, Ne Autostrade, Prane ish Universitetit Kristal
Ekskluzive
 • image-bd8aea87a9a8acb55b2b33432ad7446391a9803a85d4bf2c5a7680c6cff61529-V(2)
  Full Screen
  • image-bd8aea87a9a8acb55b2b33432ad7446391a9803a85d4bf2c5a7680c6cff61529-V(2)%1/6
  • 6%2/6
  • 5%3/6
  • image-963838298ca7be89fae277057d00484fb9708b802f14a81d9773c37dc61b9612-V%4/6
  • Vendodhja Servisit nga larg%5/6
  • Google map Servisi nga afer%6/6
  1/6
  image-bd8aea87a9a8acb55b2b33432ad7446391a9803a85d4bf2c5a7680c6cff61529-V(2)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 124
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Vora
  • zone: - - -
  • Adresa: Prane Ish universitetit Kristal
  • Zona e brendshme: 700 m²
   • per shitje 550 000 €
 • Detajet e prones

  Sipërfaqet: Prona përbëhet nga një truall me sipërfaqe 700 m2 mbi të cilin është ngritur një ndërtesë komerciale ku kati përdhe është 279m2 dhe 284 m2 kati parë


  Destinacioni: Objekti është projektuar dhe ndërtuar për përdorim komercial, Servis automjetesh, ambjente shërbimi. Objekti është dy kate.


  Historiku: Objekti është I pajisur me gjithë dokumentacionin e nevojshem. Që nga koha e ndërtimit është në shfrytezim sipas destinacionit të parashikuar.


  Detaje: Prona ka si pjesë të infrastrukturës vinçat urë. Është e pajisur me gjithë infrastrukturen , dhe lidhjet me rrjetet e shfryezimit dhe akset rrugore.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 700.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Xhovalin Tarazhi
  Telefone: +355672403900
  email: xhovalintarazhi@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %