Ju jeni vizitori 4692608

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Duplex tek Gjiri Lalzit
 • DSCF0839
  Full Screen
  • DSCF0839%1/3
  • DSCF0822%2/3
  • DSCF0803%3/3
  1/3
  DSCF0839
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 525
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Manëz
  • Qytet: Manëz
  • zone: - - -
  • Adresa: Gjiri Lalzit
  • Mbulim zone: 100 m²
   • per shitje 120 000 €
 • Detajet e prones

  Duplex per shitje te kompleksi LURA 1, Gjiri i Lalzit . Organizur ne 1 ambjent ndenje+gatim ne kati e pare , dhe 2 dhoma gjumi ne katin e dyte. Vila posedon verande te jasht personale + ballkon ne katin e 2-te. Prone eshte brenda kompleksit Lura , me administrim dhe mirmbajtje moderne. Per nje vizite nga afer na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %