Ju jeni vizitori 4575248

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent Komerciale per Qera
 • IMG_7317.JPG
  Full Screen
  • IMG_7317.JPG%1/6
  • IMG_7312.JPG%2/6
  • IMG_7309.JPG%3/6
  • IMG_7315.JPG%4/6
  • IMG_7316.JPG%5/6
  • IMG_7311.JPG%6/6
  1/6
  IMG_7317.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 96
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: St.Qemal Stafa
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Dervish Hima
  • Zona e brendshme: 130 m²
  • Zone toke: 130 m²
   • Per qira  570 €
 • Detajet e prones

  Ambjent Komerciale per Qera ne afersi te Ambasador 3. Ambjenti eshte 1-kateshe dhe ka nje sip. prej 130 m2 , disponon vende parkimi per 5-makina, mund te perdoret per cfare do lloj biznesi qe ju nevojitet ne kete zone. Ka nje planimetri te rregullte. Per me shume info. na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • Zone toke 130.00 m²
   • Zone interneti 130.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Afrim Allkoci
  Agent
  Telefone: +355672038405
  email: afrim_enternal@cantury21albania.com / enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta