Ju jeni vizitori 4628881

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje 2+1
 • foto12
  Full Screen
  • foto12%1/10
  • foto 11%2/10
  • foto 5%3/10
  • foto 7%4/10
  • foto 19%5/10
  • foto 16%6/10
  • foto 1%7/10
  • foto 21%8/10
  • foto15%9/10
  • foto 3%10/10
  1/10
  foto12
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 947
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Tirana e Re
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 80 m²
   • per shitje 160 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament shume cilesor shitet ne zonen e Tiranes se Re, afer Qendres Nobis.
  I organizuar ne 1 dhome ndenjje, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet, me nje siperfaqe 80 m2, me orientim te dhomave nga juglindja.
  Apartamenti eshte i pajisur me mobilie dhe hidrosanitare shume cilesore. Eshte teper modern dhe komod.
  Per nje vizite ne prona, na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Transport publik
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 80.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilma Myrtolli
  Telefone: +355694004123 / 0694004123 / +355042452245
  email: info@c21mbproperties.al / info@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %