Ju jeni vizitori 4640312

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Ambjent Komercial
Ekskluzive
 • foto
  Full Screen
  • foto%1/1
  1/1
  foto
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 218
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Kavajes
  • Zona e brendshme: 150 m²
  • Mbulim zone: 150 m²
   • per shitje 300 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet ambjent komercial ne nje qender tregtare ne rrugen e Kavajes. Ambjenti eshte Open Space dhe disponon certifikate te rregullte pronesie. Aktualishte funksionon si Call Center dhe ka alternativen e investimit, mbasi mund te vazhdoje te jepet me qira kundrejte qeramarresve aktual per nje periudhe te gjate kohore. Shitet i mobiluar: Tavolina, PC, monitor, dollap etj; Me fasade xhami, perqarke cdo faciliteti si dhe bizneseve te tjera ne zone si dhe ne rruge kryesore. Super mundesi biznesi!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 150.00 m²
   • Zone interneti 150.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %