Ju jeni vizitori 4207801

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » OKAZION! Shitet 2+1 tek Mali i Robit, GOLEM
 • 13344777_1237640582915133_2032715541636696413_n
  Full Screen
  • 13344777_1237640582915133_2032715541636696413_n%1/17
  • 13240611_1237640479581810_5376219673835081139_n%2/17
  • 13331048_1237641776248347_5091561128423466027_n%3/17
  • 13346803_1237640612915130_4033552142635548037_n%4/17
  • 13319979_1237641556248369_4832705681956753505_n%5/17
  • 13346626_1237641616248363_7619001914571945550_n%6/17
  • 13342888_1237641636248361_2531842586370207588_n%7/17
  • 13315309_1237640902915101_2026279054603879522_n%8/17
  • 13321932_1237640802915111_1706050380941358005_n%9/17
  • 13346430_1237640959581762_6981914758800748576_n%10/17
  • 13307263_1237641026248422_7153277027897595762_n%11/17
  • 13321951_1237641089581749_8256401611461780866_n%12/17
  • 13335968_1237641792915012_4171194587466641393_n%13/17
  • 13344654_1237641902915001_6520689359954117479_n%14/17
  • 13346536_1237641846248340_3310086389910836098_n%15/17
  • 13346819_1237640419581816_2631017929734232673_n%16/17
  • 13339541_1237643356248189_1968361363568423598_n%17/17
  1/17
  13344777_1237640582915133_2032715541636696413_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 163
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Kavajë
  • Qark ose prefekture: Golem
  • Qytet: Golem
  • zone: - - -
  • Adresa: MALI I ROBIT, GOLEM
  • Zona e brendshme: 86,89 m²
  • Mbulim zone: 97,13 m²
   • per shitje 75 595 €
 • Detajet e prones

  Okazion! Shitet 2+1 tek Mali i Robit, Golem. Apartamenti eshe pjese e nje kmompleksi godinash 120 m larg bregut rrethuar me gjelberim pishash. Ka ne perberje dy dhoma gjumi, dhome ndejtje- kuzhine, tualet dhe ballkon. Apartamenti ka edhe nje vlere te shtuar te tipit 'Studio'. Apartamenti aktualisht banohet nga te huaj dhe shitet plotesisht i mobiluar. Ne cmimin e shitjes nuk jane te perfshira mobilimi dhe siperfaqet extra perfshi ketu dhe Studion me shkalle. Per gjithe te interesuarit, Ju ftojme per nje vizite ne prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • autostrade
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 97.13 m²
   • Zone interneti 86.89 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %