Ju jeni vizitori 4640410

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepen me qera ambiente biznesi te Kodra e Diellit
 • 20160602_103219
  Full Screen
  • 20160602_103219%1/5
  • 20160602_103003%2/5
  • 20160602_105815%3/5
  • 20160602_103221%4/5
  • 20160602_105753%5/5
  1/5
  20160602_103219
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 219
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kodra e Diellit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Xhon Kenedy"
  • Zona e brendshme: 364 m²
  • Mbulim zone: 364 m²
   • Per qira  1 100 €
 • Detajet e prones

  Jepen me qera ambiente komerciale ne nje zone te frekuentuar afer liqenit artificial. Ambientet mund te jepen si nje e tere ose mund te jepen te ndara ne 5 ambiente me te vogla. Te gjitha jane te pajisura me tualete dhe ndodhen buze rruges. Per me shume informacione jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 364.00 m²
   • Zone interneti 364.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta