Ju jeni vizitori 4638719

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira ambjent biznesi
 • 13396810_1072021506188145_123888533_o
  Full Screen
  • 13396810_1072021506188145_123888533_o%1/4
  • 13405364_1072021866188109_286206770_o%2/4
  • 13388864_1072021609521468_406985068_o%3/4
  • 13396514_1072021732854789_312676244_o%4/4
  1/4
  13396810_1072021506188145_123888533_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 225
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Mine Peza"
  • Zona e brendshme: 900 m²
   • Per qira  4 500 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ambjent biznesi, shume afer qendres se Tiranes, perkatesishte ne rrugen ' Mine Peza '. Godina eshte me 2 kate dhe ka funksionuar per nje periudhe te gjate si supermarket dhe show room. Siperfaqja totale e nderteses eshte 900 metra, ku cdo kat eshte 450 metra ne total. Katet jane secila hyrje me vete me shkalle personale dhe jane me fasade xhami. Ambjenti mund te jepet me qira per4500 euro total ose secili kat me vete me 2500 euro kati. Per nje vizite ne prone, jeni te lutur te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 900.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erion Tema
  Telefone: 0692070029
  email: e.tema@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta