Ju jeni vizitori 4638784

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Zyre me qira dhe shitje ne qender
 • DSC07710.JPG
  Full Screen
  • DSC07710.JPG%1/4
  • DSC07711 - Copy.JPG%2/4
  • DSC07712.JPG%3/4
  • DSC07709.JPG%4/4
  1/4
  DSC07710.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 222
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stacioni I trenit
  • zone: - - -
  • Adresa: Bulevardi Zogu i I
  • Zona e brendshme: 50 m²
  • Mbulim zone: 50 m²
   • per shitje 175 000 €
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Jepet zyre me qira ne qender te Tiranes, perkatesishte ne bulevardin 'Zogi I'. Ambjenti eshte i pershattshem per cdo lloj biznesi dhe pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri. Zyra ka nje depo si dhe nje tualet. Ambjenti gjithashtu dhe shitet si dhe ka nje cmim te diskutueshem. Per me teper detaje mbi pronen si dhe nje vizite ne te, jeni te lutur te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 50.00 m²
   • Zone interneti 50.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %