Ju jeni vizitori 4585518

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ambient komercial
 • 20160606_145741
  Full Screen
  • 20160606_145741%1/1
  1/1
  20160606_145741
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 226
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Haxhi Dalliu"
  • Zona e brendshme: 55 m²
  • Mbulim zone: 55 m²
   • per shitje 110 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet ambient mjaft i pershtatshem per biznes ne rruge kryesore mjaft e frekuentuar ne afersi te qendres. Ambienti aktualisht funksionon si bar-lokal me klientele te ngritur. I pershtatshem per klinike, zyre, lokal, etj. Disponon dokumenta te rregullta pronesie. Per me shume informacione dhe per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 55.00 m²
   • Zone interneti 55.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %