Ju jeni vizitori 4593674

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent sherbimi me qira tek Pazari i Ri
 • 2013-10-18-1797
  Full Screen
  • 2013-10-18-1797%1/4
  • DSCF2836.JPG%2/4
  • 2014-02-05-038%3/4
  • 2013-10-18-1805%4/4
  1/4
  2013-10-18-1797
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 390
  • Tipi i prones: Hapesire multifunksionale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Hoxha Tahsim
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Hoxha Tahsim, prane Pazarit te Ri
  • Zona e brendshme: 500 m²
   • Per qira  7 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ambjente sherbimi ne nje ndertese 4 kateshe ku cdo kat eshte i organizuar ne nje holl te madh 2 tualete, kuzhine dhe 3 ambjente te tjera (zyra). Cilesia e ndertimit eshte shume e larte, dritaret jane me izolim termik dhe akustik, pervec holleve te medha ambjentet e tjera jane te shtruara me parket.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • Transport publik
   • Shkolle
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 500.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta