Ju jeni vizitori 4678087

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Kodra e Diellit, apartament 3+1 per qira
 • 20160523_141829
  Full Screen
  • 20160523_141829%1/13
  • 20160523_141856%2/13
  • 20160523_141824%3/13
  • 20160523_141725%4/13
  • 20160523_141717%5/13
  • 20160523_141707%6/13
  • 20160523_141147%7/13
  • 20160523_141130%8/13
  • 20160523_141323%9/13
  • 20160523_141343%10/13
  • 20160523_141500%11/13
  • 20160523_141218%12/13
  • 20160523_140947%13/13
  1/13
  20160523_141829
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 391
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kodra e Diellit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Kodra e diellit
  • Zona e brendshme: 134 m²
  • Mbulim zone: 160 m²
   • per shitje 142 000 €
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament dubleks bosh me siperfaqe 134 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne katin 1, vend ndenjie spacioz me ballkon, vend gatimi dhe ngrenie, tualet dhe nje dhome garderobe, ndersa ne katin 2 ndodhen 3 dhoma gjumi, tualet i perbashket dhe 2 ballkone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Transport publik
   • Supermarkete
   • zona jeshile
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 134.00 m²
   • planimetria 160.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %