Ju jeni vizitori 4588273

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 1+1 tek Mali i Robit.
 • 104ac0ec-ade1-4eb2-9444-0dedaeb3166b
  Full Screen
  • 104ac0ec-ade1-4eb2-9444-0dedaeb3166b%1/6
  • 21c6b1ec-6b77-43e2-8116-ef881847dd6b%2/6
  • a9d2d215-29d2-4eec-8183-d4bcf276dc92%3/6
  • 1ef738a6-afb1-4e0a-8462-610de2cb4331%4/6
  • 5cd0043e-70bc-405f-ad19-0272f5d8ae26%5/6
  • 7c9ca78d-d883-4932-85b7-e6fdafd262d2%6/6
  1/6
  104ac0ec-ade1-4eb2-9444-0dedaeb3166b
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 235
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Mali i Robit
  • zone: - - -
  • Adresa: Mali Robit
  • Zona e brendshme: 54 m²
  • Mbulim zone: 54 m²
  • Zone toke: 54 m²
   • per shitje Cmimet
 • Detajet e prones

  Shitet apartament tek Mali i Robit. Apartamenti eshte i organizuar me nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti shitet i mobiluar. Ai ndodhet ne katin e pare te nje pallati, brenda nje kompleksi pallatesh. Kompleksi eshte i rrethuar dhe ka parking dhe ofron sherbimin e rojes. Apartamenti ndodhet 70 m larg detit.

  Per nje vizite prane apartamentit, ju lutemi te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 1
   • Tualete 1
   • Kuzhina 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Plazh
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Ekip
   • sobe
   • lavatrice
   • boljer uji
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 54.00 m²
   • Zone toke 54.00 m²
   • Zone interneti 54.00 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • Kuzhine e kompletuar
   • gaz
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Albi Blakcori
  email: blakcori.albi@gmail.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %