Ju jeni vizitori 4575261

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet magazine me qira
 • 13313839_10208596295218852_119047224_o
  Full Screen
  • 13313839_10208596295218852_119047224_o%1/3
  • 13323992_10208596295338855_1619390275_o%2/3
  • 13324273_10208596295098849_22141053_o%3/3
  1/3
  13313839_10208596295218852_119047224_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 237
  • Tipi i prones: Industri
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Shkozeti
  • zone: - - -
  • Adresa: Shkozet, Durres
  • Zona e brendshme: 640 m²
   • Per qira  2 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet magazine me qira ne nje zone industriale te qytetit te Durresit. Magazina eshte e strukturuar ne 3 kate nga 640 m2 secili. Ne secilin kat ka ambjent zyre, tualet dhe ambjent nderrimi per punetoret. Magazina jepet e gjitha me qira per nje cmim prej 2000 euro ose e ndare 800 euro cdo kat. Ne cmim jane te perfshira dhe taksat.

  Per nje vizite nga prane ju lutem te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • autostrade
   • Transport publik
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 640.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Albi Blakcori
  email: blakcori.albi@gmail.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta