Ju jeni vizitori 4585520

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament duplex per shitje
 • IMG_3438.JPG
  Full Screen
  • IMG_3438.JPG%1/17
  • IMG_3424.JPG%2/17
  • IMG_3420 (1).JPG%3/17
  • IMG_3434.JPG%4/17
  • IMG_3441.JPG%5/17
  • IMG_3467.JPG%6/17
  • IMG_3471.JPG%7/17
  • IMG_3534.JPG%8/17
  • IMG_3524.JPG%9/17
  • IMG_3473.JPG%10/17
  • IMG_3498.JPG%11/17
  • IMG_3421.JPG%12/17
  • IMG_3488.JPG%13/17
  • IMG_3489.JPG%14/17
  • IMG_3490.JPG%15/17
  • IMG_3506.JPG%16/17
  • IMG_3507.JPG%17/17
  1/17
  IMG_3438.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 384
  • Dhomat gjumi: 5 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: duplex
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Stacioni I Trenit
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagjia 17 Nentori, tek Porti
  • Zona e brendshme: 440 m²
  • Mbulim zone: 450 m²
   • per shitje 800 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje, pozicionuar ne nje zone shume te favorshme. Organizimi i apartamentit perbehet nga pese dhoma gjumi, nje dhome njdenjeje, tre tualete, nje verande me siperfaqe 60m2. Apartamenti eshte totalisht i shtruar me parket. Mobilimi teper modern dhe shume cilesore, Apartamenti ka pamje shume te bukur, totalisht te drejtuar nga deti. Nje tualet eshte i pajisur me jakuzi, gjithashtu disponon edhe nje pishine. Apartamenti disponon edhe nje garazhd i cili eshte i perfshire ne cmim. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, jeni te mirepritur
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • te gjitha dhomat 5
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
   • Dysheme 11
  • Siperfaqet
   • planimetria 450.00 m²
   • Zone interneti 440.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %