Ju jeni vizitori 4189478

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera ambient ne qender
 • 20161025_105207
  Full Screen
  • 20161025_105207%1/8
  • 20161025_105158%2/8
  • 20161025_105149%3/8
  • 20161025_105214%4/8
  • 20160606_180942%5/8
  • 20160606_181009%6/8
  • 20160606_181017%7/8
  • 20160606_181049%8/8
  1/8
  20161025_105207
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 228
  • Tipi i prones: Bar/restorant
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 9 kateshet
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Barrikadave
  • Zona e brendshme: 127 m²
  • Mbulim zone: 237 m²
   • Per qira  1 500 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera ambient mjaft i pershtatshem per biznese. Ndodhet ne nje zone shume te mire dhe ne qender te qytetit. Ka hapesira te bollshme brenda dhe jashte. Ne proces legalizimi. Per me shume informacione jeni te mirepritur ne zyren tone.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 237.00 m²
   • Zone interneti 127.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta