Ju jeni vizitori 4695512

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 per Shijte/Qera
 • IMG_7729.JPG
  Full Screen
  • IMG_7729.JPG%1/1
  1/1
  IMG_7729.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 100
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liceu Artistik
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Mustafa Matohiti
  • Zona e brendshme: 175 m²
  • Zone toke: 175 m²
   • per shitje 300 000 €
   • Per qira  1 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 3+1 per Shijte/Qera afer TVSH. Apartamenti ndodhet ne nje pallate te ri dhe ndodhet ne nje nga zonat me te mira te tiranes. Ka siguri te madhe. Ka nje planimetri shume te rregullte dhe nje organizim perfekt te ambjenteve te brendshme. Apartamenti eshte i mobiluar. Ka akses shume te mire ne rruget e tiranes dhe te cdo lloj facilitete si shkolla, supermarkete, transportin publike. Per me shume info. na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 175.00 m²
   • Zone interneti 175.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ardit Braho
  Broker
  Telefone: 00355696302222
  email: enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %