Ju jeni vizitori 4697316

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet,Apartament
 • DSC_7928.JPG
  Full Screen
  • DSC_7928.JPG%1/8
  • DSC_7933.JPG%2/8
  • DSC_7929.JPG%3/8
  • DSC_7930.JPG%4/8
  • DSC_7934.JPG%5/8
  • DSC_7921.JPG%6/8
  • DSC_7926.JPG%7/8
  • DSC_7931.JPG%8/8
  1/8
  DSC_7928.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 21
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Elbasanit
  • Zona e brendshme: 69,70 m²
  • Mbulim zone: 69,70 m²
  • Zone toke: 69,70 m²
   • per shitje 98 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenjeje, 1 dhome gjumi, korridor , ballkon i madh dhe 1 tualet.
  Ndodhet ne rrugen e Elbasanit, prane parkut te 7 xhuxhave.
  Pozicionuar ne katin e 8-te te nje pallati te ri shume cilesor dhe me administrim te rregullt.
  Eshte ne proces hipotekimi.
  Per nje vizite ne prone ju lutemi na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 8
  • Siperfaqet
   • planimetria 69.70 m²
   • Zone toke 69.70 m²
   • Zone interneti 69.70 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edison Renja
  Telefone: +355697076126
  email: e.renja@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %