Ju jeni vizitori 4573461

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet aprtament 1+1 Kodra e Diellit
 • WhatsApp-Image-20160607 (1)
  Full Screen
  • WhatsApp-Image-20160607 (1)%1/5
  • WhatsApp-Image-20160607 (2)%2/5
  • WhatsApp-Image-20160607%3/5
  • WhatsApp-Image-20160607 (7)%4/5
  • WhatsApp-Image-20160607 (8)%5/5
  1/5
  WhatsApp-Image-20160607 (1)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 52
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kodra e Diellit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.Kodra e Diellit
  • Zona e brendshme: 66,20 m²
  • Mbulim zone: 72 m²
   • per shitje 51 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1 ne hyrje te rezidences Kodra e Diellit.Organizimi i apartamentit: nje dhome ndenje e cila permban edhe kuzhinen,dhome gjumi me ndricim natyral,verande 45m2 si dhe nje tualet.Apartamenti ndodhet ne nje pallat me punime shume cilesore.Pamje jug-perendim,kati i pare banim.Disponon certifikate pronesie(hipoteke).Per nje vizite ne prone ju lutem te me kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 72.00 m²
   • Zone interneti 66.20 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Betim Bega
  Telefone: 00355694050070
  email: betim.bega@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %