Ju jeni vizitori 4572662

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per zyra me Qira
 • 20160606_172624
  Full Screen
  • 20160606_172624%1/6
  • 20160606_172636%2/6
  • 20160606_172632%3/6
  • 20160606_172645%4/6
  • 20160606_172650%5/6
  • 20160606_172658%6/6
  1/6
  20160606_172624
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 385
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 90 m²
  • Mbulim zone: 90 m²
   • Per qira  580 €
 • Detajet e prones

  Apartament per zyra me qira ne nje nga ndertimet me te fundi te Tiranes.Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon dy dhoma me ballkon dhe dy tualete.Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 90.00 m²
   • Zone interneti 90.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta