Ju jeni vizitori 4650810

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet apartament 2+1+2 me qira
 • foto 17
  Full Screen
  • foto 17%1/13
  • foto1%2/13
  • foto3%3/13
  • foto 16%4/13
  • foto 13%5/13
  • foto 14%6/13
  • foto 15%7/13
  • foto 9%8/13
  • foto7%9/13
  • foto 10%10/13
  • foto 12%11/13
  • foto5%12/13
  • foto4%13/13
  1/13
  foto 17
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 948
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kopshti botanik/zoologjik
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 120 m²
  • Mbulim zone: 150 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Ne zonen e Kopeshtit Zoologjik, ne nje pallat shume cilesor jepet apartament me qira.
  I organizuar ne 1 dhome te madhe ndenjje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 verande me siperfaqe 30 m2.
  Apartamenti eshte shume komod per te jetuar me te gjitha mobiljet dhe pajisjet e nevojshme.
  Na kontaktoni per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 150.00 m²
   • Zone interneti 120.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilma Myrtolli
  Telefone: +355694004123 / 0694004123 / +355042452245
  email: info@c21mbproperties.al / info@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta