Ju jeni vizitori 4675246

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet apartament me qira
 • DSC_7661.JPG
  Full Screen
  • DSC_7661.JPG%1/9
  • DSC_7664.JPG%2/9
  • DSC_7662.JPG%3/9
  • DSC_7667.JPG%4/9
  • DSC_7666.JPG%5/9
  • DSC_7676.JPG%6/9
  • DSC_7677.JPG%7/9
  • foto 1%8/9
  • foto 2%9/9
  1/9
  DSC_7661.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 945
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kopshti botanik/zoologjik
  • zone: - - -
  • Adresa: tek Mbikalimi
  • Zona e brendshme: 80 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Ne zonen e Kopeshtit Zoologjik jepet me qira apartament me siperfaqe 80 m2.
  I organizuar ne 1 dhome ndenjje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, apartamenti jepet me qira i mobiluar per banim dhe bosh per zyra.
  Jeni te mirepritur te vizitoni pronen.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 80.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilma Myrtolli
  Telefone: +355694004123 / 0694004123 / +355042452245
  email: info@c21mbproperties.al / info@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta