Ju jeni vizitori 4678095

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 1+1
 • foto 13
  Full Screen
  • foto 13%1/8
  • foto 12%2/8
  • foto 2%3/8
  • foto 4%4/8
  • foto 3%5/8
  • foto 17%6/8
  • foto 10%7/8
  • foto 8%8/8
  1/8
  foto 13
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 944
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Adresa: Tek Neranxi
  • Zona e brendshme: 58 m²
   • per shitje 58 000 €
 • Detajet e prones

  Ne Rrugen 'Muhamet Gjollesha', ne nje pallat ekzistues shitet apartament.
  I organizuar ne 1 dhome ndenjje, 1 kuzhine te vecuar, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet, apartamenti me siperfaqe neto 57 m2 ndodhet ne katin e katert te nderteses.
  I orientuar nga lindja ne dhomen e ndenjjes ambienti brenda eshte shume i ngrohte.
  Per vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 58.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilma Myrtolli
  Telefone: +355694004123 / 0694004123 / +355042452245
  email: info@c21mbproperties.al / info@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %