Ju jeni vizitori 4593843

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent me qira ne Laprake
 • IMG-20160605-WA000
  Full Screen
  • IMG-20160605-WA000%1/6
  • IMG-20160605-WA007%2/6
  • IMG-20160605-WA001%3/6
  • IMG-20160605-WA003%4/6
  • IMG-20160605-WA006%5/6
  • IMG-20160605-WA002%6/6
  1/6
  IMG-20160605-WA000
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 126
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Laprake
  • zone: - - -
  • Adresa: Afer spitalit American
  • Zona e brendshme: 65 m²
  • Mbulim zone: 65 m²
  • Zone toke: 20 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ambjent 65m2 dhe 20m2 verande. Aktualisht eshte ne perdorim si lokal po jepet per cdo aktivitet tjeter. Ambjenti eshte shume prane spitalit Amerikan dhe mund te perdoret dhe si klinike ose si farmaci. Cmimi eshte i diskutueshem.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • planimetria 65.00 m²
   • Zone toke 20.00 m²
   • Zone interneti 65.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gledius Bocaj
  Real Estate Agent
  Telefone: +355676022313
  email: glediusbocaj@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta