Ju jeni vizitori 4585494

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET VILE NE SAUK
 • 13346780_1239270816085443_8868794290050219063_n
  Full Screen
  • 13346780_1239270816085443_8868794290050219063_n%1/9
  • 13335874_1239270946085430_2366718528017460541_n%2/9
  • 13346612_1239271112752080_355574972440447798_n%3/9
  • 13339424_1239271069418751_297714387079789355_n%4/9
  • 13335868_1239271666085358_8434843862554318851_n%5/9
  • 13310472_1239271332752058_6472812751908048979_n%6/9
  • 13346456_1239271869418671_1615371004998350792_n%7/9
  • 13347010_1239272056085319_6972299588711912858_n%8/9
  • 13321956_1239271492752042_4342181595494161044_n%9/9
  1/9
  13346780_1239270816085443_8868794290050219063_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 167
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sauk
  • zone: - - -
  • Adresa: SAUK, TIRANE
  • Zona e brendshme: 140 m²
  • Mbulim zone: 470 m²
  • Zone toke: 380 m²
   • per shitje Cmimet
 • Detajet e prones

  Shitet Vile 3 Kate ne Sauk, prane Shkolles se Policise. Vila ka ne perberje tre kate,papafingo dhe oborr per parking. Secili kat ka 3 dhoma gjumi, dhome ndejtje, guzhine dhe tualet. Ballkon dhe verand ne pjesen para dhe prapa objektit. Vila ka akses direkt ne Unaze dhe Rrugen e Elbasanit. Vila mund te shitet me gjithe pajisjet dhe mobiljet. Cmimi mund te negociohet. Per te interesuarit, mos nguroni te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 470.00 m²
   • Zone toke 380.00 m²
   • Zone interneti 140.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 3
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %