Ju jeni vizitori 4640204

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per Shitje
Ekskluzive
 • 3
  Full Screen
  • 3%1/7
  • 4%2/7
  • 9%3/7
  • 2%4/7
  • 1%5/7
  • 5%6/7
  • 7%7/7
  1/7
  3
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 602
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Selvia
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga Ali Pashe Gucia
  • Zona e brendshme: 72,90 m²
  • Mbulim zone: 72,90 m²
   • per shitje 66 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndohet ne rrugen Ali Pashe Gucia, prane gjimnazit Partizani.
  Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon me kuzhine, 1 ballkon dhe 1 tualet.
  Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues.
  Orientimi veri-lindje.
  I mobiluar me te gjithe kushtet e nevojshme.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 72.90 m²
   • Zone interneti 72.90 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerina Sefa
  Telefone: 0694004131
  email: b.sefa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %