Ju jeni vizitori 4572824

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje
 • 20160607_124011
  Full Screen
  • 20160607_124011%1/12
  • 20160607_123957%2/12
  • 20160607_124038%3/12
  • 20160607_124136%4/12
  • 20160607_124226%5/12
  • 20160607_124258%6/12
  • 20160607_124317%7/12
  • 20160607_124056%8/12
  • 20160607_124104%9/12
  • 20160607_124157%10/12
  • 20160607_124414%11/12
  • 20160608_145346%12/12
  1/12
  20160607_124011
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 25
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Kavajes
  • Zona e brendshme: 118,25 m²
  • Mbulim zone: 118,25 m²
  • Zone toke: 118,25 m²
   • per shitje 78 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament per shitje 2+1 e organizuar ne 1 dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje verande prej 39.56 m2.
  Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri dhe teper cilesor.
  Apartamenti eshte i pabanuar me pare.
  Disponon certifikate pronesie.
  Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • planimetria 118.25 m²
   • Zone toke 118.25 m²
   • Zone interneti 118.25 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Silda Laska
  Telefone: +355697076124
  email: s.laska@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %