Ju jeni vizitori 4170209

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 1+1 tek Fresku
 • 20160607_191314
  Full Screen
  • 20160607_191314%1/8
  • 20160607_191245%2/8
  • 20160607_191421%3/8
  • 20160607_191409%4/8
  • 20160607_191326%5/8
  • 20160607_191148%6/8
  • 20160607_191221%7/8
  • 20160607_191346%8/8
  1/8
  20160607_191314
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 54
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Fresku
  • zone: - - -
  • Adresa: Fresku, Qesarak.
  • Zona e brendshme: 58 m²
  • Mbulim zone: 63 m²
   • per shitje 26 000 €
   • Per qira  130 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1 tek Fresku. Apartamenti ndodhet ne nje pozicion shume te aksesueshem sepse lidhet ne te dyja anet me rruge kryesore. Ndodhet ne katin e 3 banim ne nje pallat te ri me ashensor me orientim jug-perendim. Apartamenti disponon kontrate porosie dhe eshte ne proces legalizimi. Apartamenti shitet pjesesisht i mobiluar.
  Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 63.00 m²
   • Zone interneti 58.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oltion Lulja
  Telefone: +355694050023
  email: oltion.lulja@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %