Ju jeni vizitori 4575127

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Objekt komercial per shitje ne autostraden Tirane-Durres
 • 495-20150202113846DSCI0007.JPG
  Full Screen
  • 495-20150202113846DSCI0007.JPG%1/3
  • 495-20150202113846DSCI0008.JPG%2/3
  • 495-20150202113846DSCI0009.JPG%3/3
  1/3
  495-20150202113846DSCI0007.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 281
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Zone industriale
  • zone: - - -
  • Adresa: Autostrata Tirane-Durres
  • Zona e brendshme: 1.250 m²
  • Mbulim zone: 1.333 m²
  • Zone toke: 1.233 m²
   • per shitje 700 000 €
 • Detajet e prones

  Objekt komercial per shitje ne zonen industriale te autostrades Tirane-Durres. Objekti ka nje siperfaqje trualli prej 1333 m2 ne te cilin jane nderutuar 900 m2 kapanon me standartet e kohes, zyra me 3 kate ku secili kat ka nje siperfaqje prej 116.6m2 dhe ambiente te tjera ndihmese. Pozicionimi prane autostrates dhe rruges dytesore e ben lehtesisht te aksesueshem. Per me teper mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • planimetria 1333.00 m²
   • Zone toke 1233.00 m²
   • Zone interneti 1250.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erti Memoçi
  Telefone: 0694050096
  email: e.memoci@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %