Ju jeni vizitori 4147975

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me Qira
 • WhatsApp-Image-20160611 (32)
  Full Screen
  • WhatsApp-Image-20160611 (32)%1/8
  • WhatsApp-Image-20160611 (2)%2/8
  • WhatsApp-Image-20160611 (10)%3/8
  • WhatsApp-Image-20160611 (29)%4/8
  • WhatsApp-Image-20160611 (36)%5/8
  • WhatsApp-Image-20160611 (33)%6/8
  • WhatsApp-Image-20160611 (20)%7/8
  • WhatsApp-Image-20160611 (37)%8/8
  1/8
  WhatsApp-Image-20160611 (32)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 606
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 9 kateshet
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Luigj Gurakuqi
  • Zona e brendshme: 118,60 m²
  • Mbulim zone: 118,60 m²
   • Per qira  550 €
 • Detajet e prones

  Shume prane qendres jepet apartament me qira.
  Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon, kuzhine me vehte, 1 ballkon dhe 1 tualet.
  Me mobilie cilesore italiane, dritare dopio xham te izoluara nga zhurmat, tv ne cdo dhome gjumi, piste vrapimi.
  Pallati eshte me kamera sigurie dhe roje 24h.
  Pozicion shume i favorshem dhe aksesueshem.
  Per nje vizite ne prone, na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 118.60 m²
   • Zone interneti 118.60 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerina Sefa
  Telefone: 0694004131
  email: b.sefa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta