Ju jeni vizitori 4581809

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile ne shitje, Borsh
 • 13454067_1372195012796534_321355480_n
  Full Screen
  • 13454067_1372195012796534_321355480_n%1/8
  • 13433998_1372194959463206_978743225_n%2/8
  • 13435623_1372195142796521_889176103_n%3/8
  • 13434044_1372195116129857_224602702_n%4/8
  • 13435954_1372195176129851_1332625399_n%5/8
  • 13444298_1372194972796538_1324924858_n%6/8
  • 13444265_1372195026129866_81712129_n%7/8
  • 13453906_1372195062796529_233949042_n%8/8
  1/8
  13454067_1372195012796534_321355480_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 247
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Borsh Sarande.
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Mbulim zone: 200 m²
  • Zone toke: 100 m²
   • per shitje 75 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet vile 2 kateshe ne Borsh/Sarande me siperfaqe te pergjithshme 200 m2. Toka eshte e pajisur me Certifikate Pronesie,ndodhet rreth 300 metra nga vija bregdetare dhe me pamje nga deti.Punimet ne vile jane me gure dhe mjaft cilesore .Vila ka nje organizim te brendshemj prej : 2 dhoma gjumi,1 sallon, 1 kuzhine te vecuar ,1 tualet, dhe nje verande me pamje panoramike. Gjithashtu ka edhe hapesire per parking te lirshem te me shume se 2 makinave.
  Per me shume informacione ose per nje vizite ne kete prone mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Shkolle
  • Siperfaqet
   • planimetria 200.00 m²
   • Zone toke 100.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 2
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %