Ju jeni vizitori 4573527

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet Per Qira Apartament 2+1+post parkimi tek Komuna e Parisit!
 • 13473883_10206707176099564_563859270_n
  Full Screen
  • 13473883_10206707176099564_563859270_n%1/7
  • 13461023_10206707175939560_556915682_o (1)%2/7
  • 13453197_10206707176059563_1978047347_o%3/7
  • 13457670_10206707176299569_334470358_n%4/7
  • 13479775_10206707176659578_1567461442_n%5/7
  • 13479445_10206707176459573_1072900398_n%6/7
  • 13459647_10206707177499599_1843559543_n%7/7
  1/7
  13473883_10206707176099564_563859270_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 267
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kopshti botanik/zoologjik
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Bill Klinton"
  • Zona e brendshme: 118 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne katin e katert ne pallat te ri.Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi me krevate,nje dhome ndenjie dhe nje tualet.Per nje vizite ne prone,ju lutem kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • te gjitha dhomat 2
   • Tualete 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 118.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Karmela Halitaj
  Telefone: 0694050034
  email: k.halitaj@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta