Ju jeni vizitori 4697319

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Magazine per Shitje ne Autostraden TR-DR Km 7
 • 20160527_124028
  Full Screen
  • 20160527_124028%1/11
  • 20160527_123656%2/11
  • 20160527_124027%3/11
  • 20160527_123809%4/11
  • 20160527_124125%5/11
  • 20160527_124122%6/11
  • 20160527_123604%7/11
  • 20160527_123537%8/11
  • 20160527_123644%9/11
  • 20160527_123616%10/11
  • 20160527_123619%11/11
  1/11
  20160527_124028
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 387
  • Tipi i prones: depo
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Zone industriale
  • zone: - - -
  • Adresa: Autostrada Tr-Dr Km 7
  • Zona e brendshme: 1.500 m²
  • Mbulim zone: 4.000 m²
  • Zone toke: 4.000 m²
   • per shitje 1 200 000 €
 • Detajet e prones

  Magazine per shitje ne Autostraden Tirane-Durres.Ndertimi ka nje siperfaqe prej 1500m2 ne nje truall prej 4000m2 buze autostrades.Me infrastrukture te rregullt, rruge e shtruar deri ne hyrje te prones, linje energjie. Objekti ka leje ndertimi per projekt dy katesh. Ndertesa mund te shfrytezohet per cfare do lloje biznesi pasi ka aksesin e menjehershem ne autostrad.Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
  • Siperfaqet
   • planimetria 4000.00 m²
   • Zone toke 4000.00 m²
   • Zone interneti 1500.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Armela Spahiu
  Telefone: +355684000068
  email: armelaspahiu@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %