Ju jeni vizitori 4697250

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » OKAZION! SHITET APARTAMENT 2+1 NË UNAZËN E RE, BULEVARDI I KASHARIT
 • CIMG8847.JPG
  Full Screen
  • CIMG8847.JPG%1/16
  • CIMG8844.JPG%2/16
  • CIMG8842.JPG%3/16
  • CIMG8839.JPG%4/16
  • CIMG8832.JPG%5/16
  • CIMG8835.JPG%6/16
  • CIMG8861.JPG%7/16
  • CIMG8858.JPG%8/16
  • CIMG8864.JPG%9/16
  • CIMG8853.JPG%10/16
  • CIMG8856.JPG%11/16
  • CIMG8852.JPG%12/16
  • CIMG8878.JPG%13/16
  • CIMG8877.JPG%14/16
  • CIMG8860.JPG%15/16
  • CIMG8886.JPG%16/16
  1/16
  CIMG8847.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 181
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. "Sokrat Miho", Bulevardi i Kasharit
  • Zona e brendshme: 73,73 m²
  • Mbulim zone: 85,15 m²
   • per shitje 42 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 në Unazën e Re, në rrugën 'Sokrat Miho'. Apartamenti ka një sipërfaqe 85.15 m2, dhe është i organizuar në 2 dhoma gjumi, një dhomë ndenjeje, një korridor me aneks, një tualet dhe një ballkon. Ndodhet në katin e 5 (pestë) banimi të një pallati të ri, buzë rrugës kryesore, me akses dhe dalje nga të gjitha anët. Orientimi është nga Lindja, me diell në kohën më të madhe të ditës, dhe duke mos pasur asnjë ndërtim tjetër përballë, pamja nga ballkoni i apartamentit është fantastike, duke parë edhe nga Mali i Dajtit. Punimet janë shumë cilësore dhe arredimi është modern. Është shtruar me parket, e pajisur me termoizolim, si dhe linjë paneli diellor. Pallati disponon ashensor dhe ka mundësi edhe për të marrë garazh. Ka pranë të gjitha facilitetet e nevojshme.
  Prona është në proçes hipotekimi.
  Për një vizitë në të, jeni të mirëpritur të na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone
   • Tualete 1
   • Korridor
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Prone rurale
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Pamje nga fshati
   • Pamje nga mali
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 85.15 m²
   • Zone interneti 73.73 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • elektricitet
   • Kuzhine e kompletuar
   • Akses interneti
   • uje
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Thoma Lango
  Agent
  Telefone: +355662041177 / +355695534690
  email: th.lango@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %