Ju jeni vizitori 4581895

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament ne shitje 1+1.
 • DSCN3639.JPG
  Full Screen
  • DSCN3639.JPG%1/11
  • DSCN3646.JPG%2/11
  • DSCN3644.JPG%3/11
  • DSCN3645.JPG%4/11
  • DSCN3648.JPG%5/11
  • DSCN3647.JPG%6/11
  • DSCN3642.JPG%7/11
  • DSCN3640.JPG%8/11
  • DSCN3641.JPG%9/11
  • DSCN3643.JPG%10/11
  • DSCN3649.JPG%11/11
  1/11
  DSCN3639.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 251
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Butrinti.
  • Zona e brendshme: 54 m²
  • Mbulim zone: 68 m²
  • Zone toke: 14 m²
   • per shitje 60 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1 me organizim te brendeshem: sallon i perbashket me kuzhinen,1 dhome gjumi, 1 tualet , ballkon me pamje nga deti .Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te qytetit dhe eshte i pajisur me certifikate pronesie. Siperfaqe totale prej 68m2.
  Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 68.00 m²
   • Zone toke 14.00 m²
   • Zone interneti 54.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %