Ju jeni vizitori 4573465

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Magazine me Paarkim te Bollshem
 • IMG_20160613_101823
  Full Screen
  • IMG_20160613_101823%1/4
  • IMG_20160613_101950%2/4
  • IMG_20160613_101840%3/4
  • IMG_20160613_102005%4/4
  1/4
  IMG_20160613_101823
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 129
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: Rinovuar
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Frigoriferi
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 600 m²
  • Mbulim zone: 1.500 m²
  • Zone toke: 800 m²
   • Per qira  1 900 €
 • Detajet e prones

  Magazina ne fjale perbehet nga dy kate, seicili me nga 300m. Oborri i magazines eshte i shtruar me beton dhe ka nje siperfaqie prej 800m2. Ai mund te perdoret per magazinim ose per parkim makinash. Ne krah te magazinave ndodhet edhe nje kapanon me rreth 100m2 zyra. Godina eshte duke u riparuar nga ana e pronareve dhe se shpejti do jete ne gjendje shume te mire.
  Kjo prone mund te perdoret nga kompanite qe shperndajne mallra neper Tirane duke qene se Rr. Siri Kodra eshte shume afer qendres se Tiranes.
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • planimetria 1500.00 m²
   • Zone toke 800.00 m²
   • Zone interneti 600.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Armand Shkembi
  Account Manager
  Telefone: +355672049200
  email: armandshkembi@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta