Ju jeni vizitori 4137800

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET APARTAMENT 2+1 TEK UNAZA E RE ME HIPOTEKE
 • DSCN5353.JPG
  Full Screen
  • DSCN5353.JPG%1/8
  • DSCN5351.JPG%2/8
  • DSCN5352.JPG%3/8
  • DSCN5354.JPG%4/8
  • DSCN5355.JPG%5/8
  • DSCN5357.JPG%6/8
  • DSCN5356.JPG%7/8
  • DSCN5358.JPG%8/8
  1/8
  DSCN5353.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 185
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 104,50 m²
  • Mbulim zone: 121,20 m²
   • per shitje 66 660 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 per shitje tek Unaza e Re me hipoteke me siperfaqe 121.2 m2 .Apartamenti ndodhet ne katin 3-te te banimit ne nje ndertim te ri me punime shume cilesore .Ndodhet shume prane rrotullimit te Ozone ne nje zone te qete .Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi ,1 dhome ndenje me kuzhine te bollshme ,2 banjo si dhe 1 ballkon te madh.Orientimi nga perendimi .Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 121.20 m²
   • Zone interneti 104.50 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %