Ju jeni vizitori 4169208

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 Misto Mame
 • WhatsApp-Image-20160614 (12)
  Full Screen
  • WhatsApp-Image-20160614 (12)%1/7
  • WhatsApp-Image-20160614 (5)%2/7
  • WhatsApp-Image-20160614 (6)%3/7
  • WhatsApp-Image-20160614 (3)%4/7
  • WhatsApp-Image-20160615 (9)%5/7
  • WhatsApp-Image-20160614 (13)%6/7
  • WhatsApp-Image-20160614 (15)%7/7
  1/7
  WhatsApp-Image-20160614 (12)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 61
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Misto Mame
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.Besim Alla
  • Zona e brendshme: 95 m²
  • Mbulim zone: 106,11 m²
   • per shitje 58 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 ne zonen e Misto Mames,apartamenti ndodhet ne vijen e pare ndertimi i organizimi i cili perbehet nga koridri qe ben shperndarjen e 2 dhomave dhe 2 tualeteve si dhe te kuzhines e cila lidhet me dhomen e ndenjes .Ndodhet ne katin e dyte banim,orjentim nga Lindja,disponon certifikate pronesie,ashencor dhe shkalle me ndricim natyral.Per nje vizite ne prone ju lutem te me kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
   • Tualete 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 106.11 m²
   • Zone interneti 95.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oltion Lulja
  Telefone: +355694050023
  email: oltion.lulja@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %