Ju jeni vizitori 4168571

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent per qera ose shitje
 • Condo wiew
  Full Screen
  • Condo wiew%1/6
  • DSC_0170.JPG%2/6
  • DSC_0167.JPG%3/6
  • DSC_0175.JPG%4/6
  • DSC_0172.JPG%5/6
  • Planimetry%6/6
  1/6
  Condo wiew
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 535
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Tirane - Durres km0 mbikalimi Kamzes
  • Zona e brendshme: 68 m²
  • Mbulim zone: 75,40 m²
   • per shitje Cmimet
 • Detajet e prones

  Shitet ose jepet me qera ambjent prane Spitalit Hygea . Ambjneti eshte teresisht i mobiluar me 4 - 6 plus poste pune .
  Mobilim luksoz dhe dysheme e shtruar me parket
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Ambjente comerciale
   • autostrade
   • spital
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
   • Dere e blinduar
   • furnizime
   • Pasyqyre prej xhami
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 75.40 m²
   • Zone interneti 68.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Cino
  Telefone: 00355694050064
  email: i.cino@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %