Ju jeni vizitori 4199585

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament dubleks 4+1 per shitje te Fresku
 • IMG_0190.JPG
  Full Screen
  • IMG_0190.JPG%1/14
  • IMG_0188.JPG%2/14
  • IMG_0191.JPG%3/14
  • IMG_0194.JPG%4/14
  • IMG_0196.JPG%5/14
  • IMG_0181.JPG%6/14
  • IMG_0177.JPG%7/14
  • IMG_0182.JPG%8/14
  • IMG_0185.JPG%9/14
  • IMG_0197.JPG%10/14
  • IMG_0207.JPG%11/14
  • IMG_0210.JPG%12/14
  • IMG_0212.JPG%13/14
  • IMG_0214.JPG%14/14
  1/14
  IMG_0190.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 399
  • Dhomat gjumi: 5 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Fresku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Teleferikut
  • Zona e brendshme: 152 m²
   • per shitje 63 000 €
 • Detajet e prones

  Rruga e teleferikut shitet apartament dubleks me certifikate pronesie i cili eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, vend ndenjie dhe gatimi bashke, vend ngrenie vecant, tualet dhe verand rreth 200 m2 ndersa ne katin 2 nje vend ndenjie i madh, dhome gjumi dhe tualet.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 5
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Transport publik
   • Shkolle
  • ekstra
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 152.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %